header normalny

Otwarcie działalności gospodarczej ze wsparciem unijnym szansą na uniknięcie bezrobocia – szkolenie w Pile

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat założenia własnej firmy krok po kroku, pozyskania dodatkowych środków finansowych na rozpoczęcie działalności oraz wskazanie przydatnych szkoleń i źródeł finansowania. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile.

Termin: 15 grudnia 2014 r. w godzinach od 9:00 do 16:30.

Miejsce szkolenia: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile, sala szkoleniowa fioletowa (parter), ul. Dąbrowskiego 8, 64-920 Piła

Uwaga!

Informujemy, iż zgłoszenia do udziału w szkoleniu przyjmowane będą do dnia 11.12.2014 r. do godziny 15:00.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie swojego uczestnictwa pod numerem telefonu: 61 65 06 233 lub 61 65 06 235.

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa zostanie przesłane przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do dnia 12 grudnia 2014 r. do godziny 9:00.

W przypadku osób niepełnosprawnych, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę.

Informacje na temat spotkania dostępne są pod nr telefonu: 61 65 06 233.

W załączeniu program szkolenia i formularz zgłoszeniowy.