header normalny

Usługa szkoleniowo-doradcza z zakresu zarządzania kompetencjami w MSP

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości „Zarządzanie kompetencjami w MSP” i skorzystania ze wsparcia oferowanego w formie analiz, doradztwa i szkoleń.

Projekt skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw z terenu całego kraju, które nie są w trakcie wdrażania systemu zarządzania przez kompetencje. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa w przypadku małych firm jest dysponowanie potencjałem do wdrożenia działań z zakresu zarządzania kompetencjami, a w przypadku średnich przedsiębiorstw ograniczone zasoby organizacyjno-finansowe, stanowiące barierę do ich dalszego rozwoju.

Celem usługi jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw we wdrażaniu systemu zarządzania przez kompetencje z wykorzystaniem modeli kompetencji przedsiębiorstwa, Planów Rozwoju Kompetencji oraz zwiększenie kompetencji pracowników tych przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacje dotyczące usługi i warunków uczestnictwa znajdują się w załączeniu oraz na stronie www.kompetencjemsp.parp.gov.pl.

W przypadku pytań dotyczących projektu prosimy o kontakt z Zespołem ds. obsługi Klienta:

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • tel. 537 023 456

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet II Rozwój zasobów ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących, Działanie 2.1, Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki, Poddziałanie 2.1.3 Wsparcie systemowe na rzecz zwiększenia zdolności adaptacyjnych pracowników i przedsiębiorstw.

zarzadzanie kompetencjai

Data publikacji: 25.03.2014 r.
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Polityki Regionalnej
Oddział Informacji, Promocji i Szkoleń