header normalny

Inicjatywa JEREMIE na start i rozwój działalności gospodarczej

Zapraszamy na szkolenie organizowane przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie, w piątek 17 maja w Starostwie Powiatowym.

W spotkaniu udział wezmą pośrednicy finansowi JEREMIE udzielający wsparcia przedsiębiorcom oraz osobom planującym rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ofertą Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Szkolenie odbędzie się w godzinach od 9.00 do 11.00 w sali 252 Starostwa Powiatowego w Koninie. Będzie to znakomita okazja do zadawania pytań pośrednikom finansowym oraz do zapoznania się z zasadami wypełniania wniosków aplikacyjnych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny a liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszeń dokonywać można osobiście w siedzibie Punktu Informacyjnego FE w Koninie, telefonicznie pod numerem 63 240 32 76 lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W załączeniu program szkolenia.

Data publikacji: 16.05.2013r.
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Polityki Regionalnej
Oddział Informacji, Promocji i Szkoleń